BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasikeitęs gyvenimas, mokslai puola

Sveiki, po to, kai mečiau susitikinėti su napažįstamomis merginomis, mano gyvenimas šiek tiek
pasikeitė.
Visas Velykas kartu praleidau su viena mergina, kurios ilgai laukiau. Buvome gražiame dvare, vaikščiojom, kalbėjomės, vėliau vykome pas ją į sodą, pabuvome ramiai už miesto, civilizacijos, o vakarą užbaigėme su draugais, lauke prie laužo su vyno taurėm ir alaus bokalais (kas kaip). Tai nebuvo kažkas ypatingo, bet man patiko. Išduosiu paslaptį, merginai patinka, kad aš toks išdykęs, ji nemažai žino apie mano praeitį, apie mano požiūrį į merginas, į viską… Bet atrodo, kad jai viskas patinka, aš jai patinku toks, koks esu… Bet žinot ką? Man nebesinori eiti iki galo… Aš mėgaujuosi akimirkomis, patinka vaikščioti susikibus, būti apsikabinus, galvoju apie ją… Greit jos gimtadienis, suku galvą, ką nupirkti ypatingo… Nesakau, kad tai meilė, pažiūriu ir į kitas, bet nebeinu iki galo..
Ryt, trečiadienis ir ketvirtadienis - man sunkios dienos, su daug atsiskaitymų. Penktadienį į paskaitas vyksiu po gero tūso, o tada namo, nes bus Motinos diena, reikės nupirkti daug daug tulpių ir pabučiuoti mamą.
Šiandien pasimokiau ir neturėjau ką veikti… Užmogau pietų… Miegojau tikrai gerai, bet mane pažadino skambutis. Skambino užsienietis nigeris. Žinot kas yra nigeris? Jei žmogus yra judaodis, tai jį reikia vadinti juodaodžiu, o jei jis juodaodis iš vienos didžiausiu Afrikos šalių Nigerijos - tai jis nigeris :D Jis iš Nigerijos. Kažkada pakalbinau internetu, pamaniau, kad nėra jam ir jo draugam čia ką veikt, tai supažindinsiu su jaunimu, nuvešiu apžiūrėti gražias vietas, nes užsieny žmonės su manim elgėsi kaip su šeimos nariu, tai ir aš įpratau, su svetimais būti draugiškas.
Kadangi buvau miegantis, jam nieko protingo nepasakiau… Gulėjau, kol paskambino draugas ir pranešė jog atvyko. Buvau pamiršęs, jog tarėmės su dviračiais lėkti į Belmontą. Aš dviračio neturiu, turiu, bet ne Vilniuj, paėmiau kambarioko transporto priemonę ir išlėkėm. Buvo tikrai faina, pavargau, pajuokavau, pakalbėjau. Mūsų maršruto tikslas buvo Belmontas. Pakeliui užsukome į kažkokį garažėlį, kad pripūstų padangas… Ten buvo du jauni, tokie nagli serviso darbuotojai (matyt lenkai) ir graži, sexy moterėlė…
Mes nužiūrėjome jos figūra, rūbus, batus… Meistras sako: nepripūsim padangos… Sakau, tai ką daryt? Sako: ką daryt, klausk Radžio. Atsakiau, tai ko nereikėjo sakyt: “Mes nebendraujam su tais supistais čigonais”… Pripūtė padangas, atsisėdau, padėkojau, pažiūrėjau į moterį… Ji žiūrėjo į mane… Jos veidas, akys, krūtinė, atrodė ne ką prasčiau, negu ji atrodė iš galo… Ji buvo čigonė… Viena iš tų 5%, kurie normaliai prasimušę, kur gerai atrodo, su gerom mašinom… Tepėm slides iš ten.
Užsukom į deg-alinę, pasiėmėm, deg-alaus ir nuvykom į Belmontą… Buvo daug žmonių, daug jų pakalbinome, susiradome nuošalią vietelę prie upės - nulūžusį medį, draugas paleido magnetofoną, klausėmės mūsų mėgstamos balkanų muzikos, gėrėme alų, juokavome kol sugalvojome pažaisti žaidimą… Nulūžęs medis kybojo maždau 1m aukštyje, abu užlipome ir turėjome vienas kitą nuversti… Žaidėme iki tol, kol abu nuvirtom, draugas krito nugara ant medžio, aš ant jo, jis išsisuko koją, aš nukritau ant alkūnės. Buvo faina. Važiavom atgal į miestą. Iš pradžių pro apžvalgos ratą, paskui į centrą… Visoms pakeleivėms sakėm, kad jos gerai atrodo. Jei buvom stambios, dalinom patarimus, kaip numesti svorio. Tada Hesburgeryje sutikome tris merginas, kurios į mus žiūrėjo kaip į kaimiečius, bet pačios buvo apgailėtinos. Užsienyje pakalbinti nepažįstami žmonės visada atsako, užmezga ryšį, o čia snukiai suraukti, kažkuo nepatenkintos… Nusprendėme pajuokauti… Palaidėme juokelių, jos atsitojo išeiti ir vieną jų tarė mano draugui: “Per duok savo mamai užuojautą”, aš atsakiau už jį “Nusipirk Ab tronick treniruoklį pilvo presui”. Visi juokėsi, ir pardavėja ir kiti žmonės, kurie iš pradžių į mus žiūrėjo kvailai… Žodžiu, nutiko daug dalykų, bet paminėsiu dar vieną… Centre važinėjomės dviračiais ir pro šalį važiavo troleibusas su viena keleive. Ji žiūrėjo į mane ir šypsojosi. Aš nusiunčiau oro bučinį… Ji nusišypsojo… Draugas mane paragino: “Davai, pasivyk truliką, įlipk ir pabučiuok ją…” Pervažiavau per gatvę, per vieną perėją, per kitą… pastačiau dviratį ant kojelės, įlipau, pabučiavau į žanduką… Truliko durys užsidarė ir trulas pajudėjo… Paprašiau, kad sustabdytų, sustojo ir išleido… Dar pabuvom, pakalbinom nepažįstamus žmones, susilaukiau pastebėjimų dėl tarmės ir grįžau namo. Tai tiek :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

blush6662011-04-30 15:40

“Jis išsisisisuko koją, buvo faina” :DDDDD Prajuokino :DD

Viskas arba Nieko2011-04-30 15:54

Rimtai buvo faina :D Užsigavom, bet juokėmės

Neiridė2011-06-23 03:56

Px ta koja, bet su čigonais, tai nerealiai prajuokino.. :DDD

Rašyti komentarą

Tavo komentaras