BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Į darbą. Kaip visada

Šiąnakt miegojau dvi su puse valandos, nes apie antrą nakties sulaukiau žinutės iš nežinomo numerio.

Susitikom, važiavom prie ežero, gėrėm šampaną.

Kalbėjomės. Daugiausiai apie mokyklos laikus, apie tai, kokie blogi buvome tam, kad patys apsisaugotume nuo blogio, apie tuos žmones, kurie neteisingai elgėsi su kitais, o dabar niekas nesiskaito su jais.

Kalbos kalbomis, tačiau tai irgi vargina.

Į paskaitą nuėjau pavėlavęs. Atsėdėjau, atsiskaičiau ką reikėjo ir grįžau namo. Dirbau nebaigtus darbus.

Užsisėdėjau iki pat vakaro, nusprendžiau, kad metas į darbą. Šįkart gavau du kontaktus ir pavyko prikalbinti.

Pirmoji mergina buvo visai nieko, pabendravome apie 15 minučių, kieme.

Vėliau važiavau į kažkokį kaimą, pas dvi merginas. Jos buvo iškėlusios sąlygą, kad galiu atvažiuoti nebent su draugu, bet toks mano darbas - visa atsakomybė man, pelno dalintis taip pat nereikia. Nesvarbu, kad jis dvigubas.

Vingiuotais kaimo keliukais pasiekiau tikslą. Sustojau prie namo ir laukiau… Atėjo dvi merginos.

Jei būčiau sprendęs iš išvaizdos, tai jos atrodė ne ką prasčiau, nei stoties prostitutės prie McDonaldo arba paprasčiau kalbant, atrodė, kaip ką tik pamelžusios karves, išgėrusios litrą degtinės ir išlindusios lauk.

Supratau, kad šį vakarą teks pašnekėti, nes vienu dūriu dviejų zuikių šauti nesiruošiau.

Dar kartą pasitvirtino taisyklė, jog išvaizda dar ne viskas.

Mes labai draugiškai ir nuoširdžiai pabendravome. Jos dirba ir gyvena Vilniuje. Profesija gal ir ne pati populiariausia, bet tikrai ne pati prasčiausia. Jos policininkės. Sužinojau, kas yra “Taizeris”. Tai elektrošoko stimuliatorius. Nuspaudus gaiduką, į žmogų šaunama strylėtė įsmiga ir jį galima krėsti elektra. Rekomenduojama ne ilgiau, nei penkias sekundes, nes per vieną sekundę raumenys atpalaiduojami ir sutraukiami aštuonioliką kartų. Išgirdęs tai pagalvojau, kad visai realu prileisti į kelnes ne savo noru nuo tokio šūvio. Linksmas faktas tas, kad pareigūnas, turintis tokį įnagį, privalo jį išmėginti ant savęs. Merginos parodė filmuką, kaip egzekucija atliekama su vienu vaikinu. Spintos sudėjimo vaikinas rėkė iš skausmo. Nice. Be rimtų temų palietėme ir buitines problemas. Kaimas - maža erdvė, vieni kitus pažįsta. Pareigūnė taip pat žino, kas veža dyzelį iš Balturijos, kurį kaimynė prekiauja cigariukais. Pakiša paprasta - kaimynės atneša grietinės. Taip pat pastebėjau faktą, kad merginos, kaip ir dažnas savo srities specialistas, serga profesine liga. Viena mergina, atsirėmusį į sėdynę garsiai rezgė planą, kaip sučiupti čigones, Kalvarijų turguje prekiaujančias šiuo bei tuo. Sužinojau, kad čigonės nėra kvailos, į savo marketingą pasitelkia mažamečius vaikus, kuriems negresia jokios sankcijos, taip pat atlikus kratą, jos niekada nieko neturi su savimi. Koks tikslas jas gaudyti? Pareigūnas gali gauti paskatinimą. Pirmą kartą tiesiog lapelį su rekomendacija, sekantį - minimalaus atlyginimo priedą, o vėliau ir geresnių gėrybių.

Pasijuokėm, pakalbėjom ir grįžau namo. Šiandien darbo daug nebuvo, bet jaučiuosi pakankamai išvargęs, ryt laukia nelengva diena, nusimato penkios su puse valandos miego.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

gyvenimoskonis2011-04-11 13:16

Tu trupučiuką šiknius. Pošlos pastabos. Žavu.

commitment2011-04-11 17:23

O tu žinai, kaip man įsiteikt ;) :*

gyvenimoskonis2011-04-20 19:09

Nereikia net įsiteikinėti.:D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras