BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gera nuotaika

Tai ką, sveikučiai. Šiandien nieko nešvankaus, pošlaus nepapasakosiu, o jei nutiks kas, tai turiu naują blogą susikūręs, galėsit ieškot :D

Dabar galiu papasakot ką nors apie orą :D

Žodžiu, atėjo pavasaris, vakar dar nesijautė ta nuotaika, bet jau į tą pusę.

Šiandien turėjo būt sunki diena, paskaitos, atsiskaitymai ir kolkas viskas kaip iš pypkės :D

Atsiskaičiau sunkų dalyką, kuriam žinoma nesiruošiau, teko palinkčioti, apsimesti, kad viską suprantu, kažką pakomentuot ir suėjo. Dar laukia vienas.

Turėdamas laisvo laiko, nuvažiavau į plovyklą “Nusiplauk pats”. Galvojau, o zjbs, nusiplausiu mašiną pigiai, nes buvo tokia purvina, kad daužiau bordiūrus ir kėglius gatvėj, langai visiškai apdrabstyti.

Plovykloj pasukau ne į tą įvažiavimą, kur savitarna, tai teko pirkti brangų plovimą. Sumokėjau 22lt ir pasijutau geriau nei grožio salone. Prie mano aparato dirbo mažiausiai 5 žmonės + plovimo mašina. Apiprausė, nušveitė, nušluostė, pasisveikino, palinkėjo gero kelio. Jaučiaus kaip ką tik baigęs. Pagalvojau, jei kada norėsiu pasijusti bosu, nuvažiuosiu į plovyklą, nuplaus man viską, o aš sėdėsiu ir lauksiu. Geras jausmas, senokai jaučiaus toks svarbus :D O taip nublizgino, kad galėjau betkur palikt mašiną, atsistot ir žiūrėt į ją, nes gaila važiuot, kad vėl neišsipurvintų mano mažutė :D

Grįžau namo, užsileidau muziką, beliko pačiam apsipraust, susitvarkyt, nes jei kas dabar mane pamatytų ir spręstų iš pirmo žvilgsnio, tai pagalvotų, kad nevalyti batai ir riebaluoti plaukai dabar madoj. Galvotų, kad arba aš nemoku tvarkingai valgyti, arba kažkas kitas užtiško ant džempo :D O barzda… Kokia ji barzda. Galvotų, kad pamačiau filmą Santa Claus, susidomėjau seniu šalčiu ir pats noriu juo būt. Žooodžiu, chebra, vis gi pavasaris atėjo! Pats metas išsišveisti, švariai apsirengti, skaniai pasikvepinti (pasiskolinti kvepalų, nes patys tikriausiai neturėsit gerų, kaip kad aš) ir lėkti savęs parodyti! Apkrėskit visus pavasariu !!!

Ta proga dar galit paklausyti šio gabalo

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras